0(542) 652 08 01

En iyi fotokopi firmaları, fotokopi yazıcı markaları hangisi ,Printer fotokopi satın alırken kiralama yaparken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle 25 senelik deneyiminde şunu görüyorum;  bir çok siteyi dolaştığımda çok yakından tanıdığım kişiler internette site kurmuşlar hakkımızda bölümune bir sürü Yalan beyan veriyorlar.

Bizim wep sayfasından  kopyalayip değiştirmişler   5-10 araç, kurulus 1998 den beri ,10-20 personel, vs. İnanın bir çoğu yalancı ; testi çok basit kuruluş gazetesini ve SSK çalışan çizelgesi isteyin bakın gerçekler ne çıkıyor. Bunu baştan yalan  söyleyen insanlara sakin guvenmeyin çünkü karakterleri bozuk insanlardır  her türlü sahtecilik veya dolandırıcılıktan çekinmezler.

Yurtdışı kaçak makine getirerek makineyi ucuza malediyorlar. Bizim gibi sektöründe dürüst çalışan firmalar ise vergisi ödenmiş ürünler kullanıyor. Biz bu haksız rekabet de zayıf kalıyoruz. Devletimizin kaçak 2 el veya sıfır fotokopi yazıcı getirmeyi kullanmayı suç sayıyor. Yine bunun testi çok basit seri numarası sökülmüş urunler genellikle bunlardır. Dispirator firmalara sadece seri nosunu okuyun size gerçeği söyleyecektir.

Daha bir çok karşılaştığım olaylar.

- Sayaç ve numaratorle oynayip yüksek ücret gösteren.

- 5 TL lik parçaları 500 TL üzeri ücret alanlar.

- Fason toneri orjinal diye satanlar.

- Yüz kızartıcı suç yüzünden işten Çıkartılanlar  hâlâ sektörde çalışıyor.

- Kaçak makine getirenler.

ÜSTÜN JAPON TEKNOLOJISI

Ürünlerimiz Sürekli yenilenen Japon teknolojisi , Sağlam malzeme yapısı , Yeni çıkan yazılımlarla ile 0 uyumlu olması gibi özelliklerle yüksek kalite sitemleri ile üretilir. İmalatcımız Dünya'da Ana işi Fotokopi ve Laser Yazıcı üretir.

 

Hemen Fiyat Isteyin !

Firmalarımız E-Fatura Mükellefidir.

Firmalarımız E-Arşiv Fatura Mükellefidir.